artur_małyNazywam się Artur Przyłucki. Odkąd pamiętam zajmuję się grafika komputerową. Jest to moja pasja oraz narzędzie zawodowe, które wykorzystuję na co dzień. Moja przygoda z komputerami rozpoczęła się od poznania możliwościami pierwszych komputerów osobistych takich jak ZX Spectrum, Atari, Amiga i w końcu IBM PC. Poznawałem programy takie jak pamiętny Imagine na Amigę do tworzenia grafiki 3D, czy pierwszy bitmapowy Photoshop w wersji 5, kończąc na takich narzędziach jak 3D Max, ZBrush czy Adobe CC.
Uwielbiam wszystko co jest związane z grafiką, każdą działalność, która wyraża się poprzez obraz, od tradycyjnego rysunku, malarstwa, po fotografię, scenografię, film, czy grafikę 3D, która daje nieograniczone możliwości tworzenia. Obserwowanie prac innych artystów pozwala mi na rozwój i realizację własnych wizji.
Niektórych mężczyzn kręcą szybkie samochody, czy sporty ekstremalne, mnie programy Adobe czy Autodesk, efekty specjalne na miarę Terminatora 2, przełomowego Parku Jurajskiego czy po prostu rzemieślnicza robota firm ILM czy Digital Domain.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do oglądania mojej strony.